Iva Hnátová ₊420 777 64 83 71


Home » Vaidas Stalioraitis

Vaidas Stalioraitis

VaidasMSc (Curtin University), Graduate Entry Master of Physiotherapy (Curtin University), Master of Clinical Manipulative Physiotherapy (Curtin University), Certified Mulligan Concept Teacher, Titled Member of the Australian Musculoskeletal Physiotherapy Association, Faculty staff member Manual Concepts, Western Australia.

 

Vaidas je australský fyzioterapeut, který má zkušenosti s výukou manuálních technik ve vysokoškolském a postgraduálním vzdělávání fyzioterapeutů. Je mezinárodním lektorem manuálních technik a Mulligan konceptu.
Vaidas je nejenom dobrým instruktorem, ale má také řadu zkušeností, zejména s muskuloskeletální problematikou. Pracoval s vrcholovými sportovci – gymnastika, fotbal, tanec. Vaidas již několik let spolupracuje s australskou společností „Manual Concepts“, pro kterou zajišťuje výuku a praktickou supervizi k získání certifikátu „Orthopaedic Manual Therapy“, „Advanced Sports Rehabilitation“, „Spinal Manual Therapy“.
Vaidas je certifikovaným instruktorem Mulligan konceptu. Tento koncept školí zejména v Evropě. Pracuje na své soukromé klinice. Zaměřuje se zejména na problematiku bolestí páteře. V současné době se účastní dvouletého programu „Specialist Musculoskeletal Physiotherapist.